Four Seasons Journey

ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38.46 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Upjers GmbH
Bir rascally rakun eğlenceli arcade uygulaması Four Seasons Journey'de pastoral bir manzara ile kaymasına izin verin.

Yerdeki her yumru, size kaldırma fırsatı verir. Bir rascally rakun eğlenceli arcade uygulaması Four Seasons Journey'de pastoral bir manzara ile kaymasına izin verin.

Dört mevsim boyunca rakununuzu gece ve gündüz kontrol edin Four Seasons Journey'de, gece ve gündüz değişecek ve acele ettiğiniz manzaralar dört mevsimi temsil ediyor. Sınırsız oyun eğlencesi sağlayan olağanüstü bir yan kaydırma oyunu yaşayın.

 İkinci seviyeye kaldırın Rakununuzun mümkün olduğu kadar kaymasını sağlayın. Hayvanınız belirli bir rakıma ulaştığında tabletinizin veya akıllı telefonunuzun ekranının sağ tarafına dokunabilirsiniz. İkinci seviye, sonsuz sayıda daha yüksek ve daha yüksek atlama yapmanıza izin verir, böylece sonsuz dörtlü Four Seasons Journey'de seyahat etmiş olduğunuz mesafeyi artırmanıza ve kendi kişisel yüksek puanınıza yakınlaşmanıza izin verir.

Four Seasons Journey ile büyüleyici mesafe dünyasını keşfedin. Şimdi tablet, PC veya akıllı telefonunuz için sonsuz oyun ve yan kaydırma oyununun bu büyüleyici kombinasyonunu indirin! Tehlikeli engellerin üstesinden gelmek, çilek toplamak, gece boyunca yolunuzu aydınlatmak için kızdırma solucanlarını kullanın ve bu orijinal arcade oyununda sağlığınızı geri kazanmak için elmaları yumuşatın

Four Seasons Journey indir